یخچال و فریزر فروشگاهی


یخچال و فریزر فروشگاهی

اگر صاحب فروشگاه یا سوپرمارکت هستید حتما با یخچال و فریزر فروشگاهی آشنایی دارید. یخچال‌های فروشگاهی یا همان یخچال‌های صنعتی در هر فروشگاه و مغازه‌ای که موادخوراکی و موادغذایی فاسدشدنی نگهداری می‌شود، مورد نیاز است. کلیه موادغذایی مانند موادگوشتی، آبمیوه و نوشیدنی، میوه و سبزیجات و … در این یخچال و فریزرها نگهداری می‌شوند.

یخچال و فریزرهای فروشگاهی در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند. اگر قصد خرید این یخچال فریزرها را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

 

یخچال و فریزر فروشگاهی

 

 

اهمیت و ضرورت استفاده از یخچال و فریزر صنعتی در فروشگاه‌ها

امروزه با مراجعه به هر فروشگاهی با انواع مختلف یخچال و فریزرهای صنعتی در ابعاد و اندازه و طرح‌های گوناگون مواجه می‌شوید. در واقع این یخچال فریزرها به یک الزام برای فروشگاه‌ها تبدیل شده‌اند. فروشگاه‌های زنجیره‌ای، هایپرمارکت‌ها، مغازه‌های بزرگ این نیاز را بیشتر احساس می‌کنند.

موادغذایی لبنیاتی و گوشتی و یا انواع نوشیدنی به سرعت در دمای معمولی فاسد می‌شوند، از این رو هر مغازه‌‌داری برای نگهداری و محافظت از موادغذایی که عرضه می کند، به این یخچال و فریزرها نیاز دارد.

این یخچال و فریزرها نه تنها برای نگهداری محصولات غذایی مناسب هستند بلکه موجب دسترسی آسان و سریع و نمایش بهتر و شکیل تر موادغذایی به مشتریان می شوند. به همین جهت وجود یخچال و فریزر فروشگاهی برای هر مغازه و سوپر مارکتی ضرورت دارد.

انواع یخچال و فریزر فروشگاهی

 • یخچال و فریزرهای ایستاده روباز
 • یخچال و فریزر ویترینی
 • فریزر ایستاده
 • فریزر خوابیده یا فریزر جزیره‌ای
 • یخچال و فریزر شیشه خم
 • یخچال و فریزر پرده هوا

یخچال فریزر های ایستاده روباز

این مدل یخچال و فریزر فروشگاهی طراحی جالب و کاربردی دارد و به شدت موردتوجه صاحبان فروشگاه‌ها و مغازه‌داران است. از این یخچال ها معمولا در فروشگاه‌ها برای نمایش موادغذایی مثل انواع لبنیات، گوشت و مرغ، سوسیس و کالباس و نوشیدنی استفاده می‌شود. این یخچال‌ها در اندازه‌های مختلفی از ۹۰ تا ۲۵۰ سانتی‌متر طراحی و تولید می‌شوند و عمقی در حدود ۸۵ سانتی‌متر دارند.

طراحی منحصر‌به‌فرد و استفاده از نورپردازی با لامپ‌های LED به همراه درب‌های دوجداره شیشه‌ای مشخصات این یخچال‌های فروشگاهی است. رنگ لامپ‌های LED این مدل یخچال‌ها برای جذب مشتری و زیبایی ظاهری قابل تغییر هستند. همچنین این محصول مجهز به سیستم ضد برفک نیز است.

یخچال ویترینی

از دیگر یخچال و فریزر فروشگاهی که بسیار نیز مورد توجه است، یخچال و فریزر ویترینیاست. این یخچال ها هم در داخل فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها و هم در خارج از آن‌ مورد استفاده قرار می‌گیرد. یخچال ویترینی به دو صورت کانتر گرم و کانتر سرد تولید می شود. یخچال‌های ویترینی کانترگرم به منظور نگهداری غذاهای پخته مانند انواع ساندویچ، پیتزا و خورشت‌های رستوران و …. مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال‌های ویترینی کانترسرد نیز برای نگهداری انواع دسر، لبنیات، نوشیدنی و … کاربرد دارند.

یخچال‌های فروشگاهی ویترینی در انواع و ابعاد مختلف تولید شده و قابلیت‌هایی چون تنظیم نور، تنظیم طبقات، شیشه دوجداره، عایق حفاظتی دارند. همچنین امکان چاپ و طراحی یخچال‌های ویترینی به منظور تبلیغات شرکت‌های مختلف تولید کننده موادغذایی، در این یخچال‌ها وجود دارد.

یخچال و فریزر ایستاده

یخچال فریزر فروشگاهی ایستاده در انواع مختلف تک درب، دو درب و سه درب طراحی می‌شود. این مدل یخچال‌ها عرض کمی دارند و به همین دلیل برای فروشگاه‌ها و مغازه‌هایی که فضای کوچکی دارند بسیار مناسب هستند. این یخچال و فریزر فروشگاهی نیز در طرح‌ها و لوگوهای مختلف تبلیغاتی قابل سفارش دادن هستند.

از مزایا و مشخصات این یخچال‌ها داشتن شیشه‌های دوجداره، مقاوم بودن در برابر ضربات احتمالی و مصرف بهینه انرژی را می‌توان نام برد.

فریزر خوابیده یا فریزر جزیره‌ای

این یخچال‌ها اغلب در فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌های بزرگ و فروشنده مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدل یخچال و فریزرها قدرت سردسازی بالاتری را دارند.

از ویژگی‌های یخچال و فریزر خوابیده این است که برای نگهداری و منجمد سازی موادغذایی مختلف و نمایش آن‌ها به مشتریان استفاده می‌شود و ظرفیت نگهداری بالایی نیز دارد. هزینه نگهداری کم، قدرت سردسازی بالاتر، زیبایی ظاهری و … موجب شده است این محصول برای فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها کارایی زیادی داشته باشد.

 

 

 

یخچال و فریزر شیشه خم

این نوع یخچال فریزر فروشگاهی در فضاهای تجاری مختلفی چون سوپرپروتئینی‌ها، قنادی‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، شیرینی فروشی‌‌ها و … مورد استفاده قرار می‌گیرند. این یخچال‌ها در اندازه‌های بزرگ و کوچک با شیشه‌های خمیده طراحی می‌شوند و با نورپردازی های خاص خود موجب جذب مشتریان می شوند.

یخچال و فریزر پرده هوا

از جمله مدرن‌ترین یخچال و فریزرهای صنعتی، یخچال و فریزر پرده هوا است. در یخچال های پرده هوا، گردش هوا به شکل اجباری است. این یخچال‌ها نیز برای نگهداری مواد غذایی مانند انواع لبنیات، نوشیدنی‌ها، گوشت و مرغ و … استفاده می شوند.

این یخچال‌ها از چندین طبقه تشکیل شده و بدون درب هستند و از این نظر در فروشگاه‌ها کارایی زیادی دارند. در واقع این یخچال‌ها دیگر دردسر باز و بسته شدن درب را ندارند. همچنین در انتخاب یخچال و فریزر پرده هوا بهتر است به ظرفیت نگهداری موادغذایی دقت نمایید و یخچال و فریزری متناسب با نیاز فروشگاه خود تهیه کنید تا هزینه اضافی بابت خرید یخچال‌ بزرگ انجام ندهید.

یخچال و فریزر فروشگاهی را از کجا تهیه کنیم؟

چنانچه قصد خرید یخچال و فریزر فروشگاهی را دارید بهتر است بودجه خود و هدف خود را از خرید مشخص کنید. یخچال و فریزرهای صنعتی مدت زمان طولانی کار می کنند و از این جهت احتمال خرابی بیشتری داشته و هزینه‌های نگهداری زیادی نیز ممکن است به همراه داشته باشند. به همین جهت بهتر است برای خرید به فروشگاه‌های معتبری مراجعه کنید. همچنین در زمان خرید حتما به گارانتی محصول توجه فرمایید.

خرید از برندهای معتبر نیز به دلیل اعتبار و شناخته بودن آن‌ها می تواند به شما اطمینان دهد محصول با کیفیتی را خریداری کرده‌اید زیرا محصولات برندهای مطرح امتحان خود را پس داده‌اند و احتمال پایین بودن کیفیت آن‌ها کمتر است.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها و خرید انواع یخچال فریزر فروشگاهی همین حالا تماس بگیرید!

تماس با سفیر سرمایش

نکات مهمی که قبل از خرید یخچال و فریزر فروشگاهی باید بدانید

 • قبل از خرید یخچال فریزر فروشگاهی برای فروشگاه خود، ابتدا بهتر است مشخص کنید برای چه منظوری می‌خواهید یخچال و فریزر تهیه کنید. برای نگهداری نوشیدنی و مواد گوشتی یا برای نگهداری موادغذایی آماده مانند ساندویچ و خوشت و … مطمئنا هرکدام از موادغذایی برای نگهداری نیاز به یک نوع خاص یخچال و فریزر فروشگاهی دارند.
 • اگر برای نگهداری موادغذایی در خارج از فروشگاه می خواهید، یخچال خریداری کنید می‌توانید از یخچال‌هایی که نورپردازی‌های خاص و زیبایی دارند، تهیه کنید.
 • در زمان خرید بهتر است به شکل ظاهری یخچال و فریزر توجه کنید که متناسب با فروشگاه شما باشد.
 • نکته دیگری که بسیار اهمیت دارد، ابعاد و اندازه یخچال است که برای فضای فروشگاه مناسب باشد.
 • اگر جابه‌جایی یخچال و فریزر در فروشگاه برای شما اهمیت دارد، می توانید یخچال و فریزر با پایه‌های متحرک خریداری نمایید.
 • بهتر است مصرف بهینه انرژی یخچال و فریزر را نیز مدنظر قراردهید و در زمان خرید به برچسب انرژی محصول نیز توجه فرمایید.

سخن پایانی

امروزه یخچال و فریزر فروشگاهی با توجه به کارایی که دارد، بسیار مورد توجه صاحبان فروشگاه‌های بزرگ و کوچک و مغازه داران قرار گرفته است. این یخچال ها درکنار نگهداری و محافظت از موادغذایی و زیبایی ظاهری که دارند، موجب دسترسی آسان مشتری به موادخوراکی در فروشگاه می‌شود و مشتری می‌تواند به راحتی موادغذایی را ببیند و انتخاب کند.

گروه تولیدی سفیر سرمایش، تولید کننده انواع یخچال فریزر فروشگاهی و صنعتی، با قیمتی مناسب و کیفت بالا می باشد که می توانید محصول مورد نیاز خود را، در ابعاد و طرح های مورد نظر خود بدون هیچ محدودیتی سفارش دهید. همچنین می توانید برای مشاهده انواع یخچال فریزر فروشگاهیو سفارش محصولات کلیک کنید! همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید بهتر، مطالعه ی مقاله راهنمای خرید یخچال و فریزر فروشگاهیرا به شما پیشنهاد می دهیم!

 

فروشگاه سفیر سرمایش

یخچال فروشگاهی،لبنیاتی،سوپر مارکت،هایپرمارکت

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *