یخچال فریزر پرده هوا


یخچال فریزر پرده هوا

حتما شما هم در فروشگاه های موادغذایی، یخچال‌های متنوع و بزرگ فروشگاهی را دیده اید. که برای نگهداری و نمایش وسایل فاسد شونده مانند گوشت و لبنیات و انواع نوشیدنی یا حتی میوه در سرتاسر فروشگاه قرار داده شده‌اند. یخچال و فریزرها امروزه در انواع و اندازه‌های گوناگون در فروشگاه‌های بزرگ یا مغازه‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند. یخچال های معمولی اغلب دارای درب هستند. و مشتری برای بررسی محصول یا برداشتن آن باید درب را باز و بسته کند. این باز و بسته کردن مداوم ممکن است صدماتی به یخچال‌های فروشگاهی وارد کند. و صاحبان فروشگاه‌ها را ترغیب به خرید یخچال فریزر پرده هوا کند. با ما همراه باشید. در این مقاله به تمامی نکاتی که ممکن است در مورد یخچال فریزر پرده هوا در ذهن شما باشد، پاسخ داده ایم.

 

یخچال فریزر پرده هوا

زیبایی در عین کارایی در یخچال و فریزرهای پرده هوا

یخچال و فریزرهای پرده هوا در واقع نوعی یخچال فروشگاهی بدون درب هستند. این یخچال‌ها با اینکه بدون درب هستند. اما با عملکردی که دارند، موجب حفظ مواد خوراکی در دمای مناسب شده و مانع از خرابی و فساد آن‌ها می‌شوند. یخچال و فریزر پرده هوا به گونه ای است که جهت نمایش مواد خوراکی موجود در فروشگاه نیز بسیار مناسب است و در ابعاد و اندازه‌های مختلفی قابل طراحی و سفارش می باشد.

یخچال و فریزرهای پرده هوا همچنین در صرفه جویی مصرف انرژی مناسب بوده و برای نگهداری و مراقبت هزینه‌ کمتری دارند. در ادامه می‌خواهیم شما را با کاربردها و مزیت‌های این مدل از یخچال‌‌های فروشگاهی که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند، آشنا کنیم:

مزیت‌های یخچال های پرده هوا پیشرفته

مصرف انرژی کم

یخچال و فریزر پرده هوا مجهز به کمپرسورهای قوی هستند که موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شوند. سیستم تبرید کاملا هرمتیک در یخچال و فریزرهای پرده هوا با مقداری کمی مبرد (۸۰ درصد کمتر) کار می‌کند. همچنین پرده دوتایی در این یخچال‌ها از هدررفت انرژی زیاد جلوگیری می‌کند.

سازگار با محیط زیست

این مدل یخچال و فریزر فروشگاهی طوری طراحی می‌شوند و از موادی برای ساخت آن‌ها استفاده می‌شود که کمترین ضرر را برای محیط زیست داشته باشند.

قابلیت جابه جایی و انعطاف

یخچال و فریزرهای پرده هوا می‌توانند در هر فروشگاهی استفاده شوند. زیرا این یخچال‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلفی قابل سفارش و تولید هستند و هم اینکه وجود تجهیزات و طبقات در آن‌ها موجب انعطاف پذیری یخچال با محیط می‌شوند.

حفظات بالا از موادغذایی

یخچال و فریزر پرده هوا از خرابی و فساد مواد خوراکی مختلف جلوگیری می‌کند. در یخچال‌های پرده هوای پیشرفته نیز هر یخچال عملکردی جداگانه دارد. این عملکرد جداگانه موجب می‌شود تا در زمان بروز حوادثی چون خرابی یکی از قطعات و تجهیزات، تمام یخچال از کار نیفتد. بنابراین حتی الامکان از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می‌شود.

 

سر و صدای کمتر

در یخچال و فریزر پرده هوا به دلیل جداسازی صدای مضاعف کمپرسور و قرار دادن آن در بخش پشت یخچال پرده هوا، میزان سر و صدای یخچال به حداقل ممکن خود رسیده است. این مورد به ویژه برای فروشگاه‌ها بسیار اهمیت دارد.

دسترسی آسان به مواد غذایی

این مدل یخچال‌ و فریزرهای فروشگاهی بدون درب هستند. به همین دلیل مشکل باز و بسته کردن درب در آن‌ها وجود ندارد. از طرفی امکان دسترسی آسان‌تر مشتریان به مواد خوراکی و نمایش بهتر مواد موجود در فروشگاه فراهم است.

صنایع سفیر سرمایش با در نظر گرفتن مزایای این مدل یخچال و فریز های فروشگاهی در جهت سهولت کار صاحبان فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها، انواع مختلف یخچال فریزر پرده هوا را طراحی و تولید می‌نماید.

برای اطلاع از آخرین قیمت ها و خرید این محصول همین حالا تماس بگیرید!

تماس با سفیر سرمایش

یخچال‌های پرده هوا در چه دمایی باید تنظیم شود؟

یخچال و فریزر پرده هوا بهتر است در دمایی بین منفی دو و مثبت دو درجه قرار گیرد تا درست کار کند اما به طور کلی اتومات یخچال به اندازه و شرکت سازنده آن بستگی دارد و ممکن است تنظیمات دمایی هر یخچال و فریزری متفاوت باشد.

تعمیر و سرویس یخچال‌های پرده هوا

یخچال و فریزرهای پرده هوا نیز همانند هر دستگاه و یخچال دیگری به مرور زمان و با استفاده مداوم دچار استهلاک می‌شوند و ممکن است به نگهداری و تعمیر نیاز داشته باشند. صنایع برودتی سفیر سرمایش به عنوان یک شرکت شناخته شده در زمینه تولید انواع یخچال‌های فروشگاهی، تمامی خدمات پس از فروش را که شما به عنوان صاحب یک فروشگاه یا رستوران ممکن است به آن‌ها نیازمند باشید، به صورت یک پکیج کامل ارائه می‌دهد.

قیمت یخچال و فریزر پرده هوا

قیمت این مدل از یخچال‌های فروشگاهی نیز تحت تاثیر عوامل متعددی از جمله جنس محصول، گارانتی، اندازه یخچال پرده هوا، قدرت کمپرسور، عملکرد دستگاه، ظرفیت یخچال، مدل یخچال پرده هوا ( چهار طرفه، جزیره‌ای، خوابیده و …) قرار دارد. البته قابل ذکر است که شرکت سازنده یخچال فریزر پرده هوا نیز در قیمت آن بسیار تاثیرگذار است. هرچه یک شرکت معتبرتر و برند شناخته شده تر باشد. به دلیل کیفیت محصولات تولید شده، قیمت محصول ممکن است بیشتر باشد.

انواع یخچال و فریزر پرده هوا کدامند؟

 • یخچال و فریزر پرده هوا ایستاده موتور سرخود
 • یخچال و فریزر پرده هوا ایستاده موتور مرکزی
 • یخچال و فریزر پرده هوا خوابیده موتور مرکزی
 • یخچال و فریزر پرده هوا خوابیده موتور سرخود

البته این مدل یخچال و فریزرها ممکن است در اندازه و مدل‌های متنوع تبلیغاتی طراحی شوند. یا از نظر جاگذاری مواد خوراکی یک طرفه، دو طرفه و چهارطرفه طراحی شوند. صنایع برودتی سفیر سرمایش از جمله شرکت‌هایی است که یخچال‌های فروشگاهی پرده هوا را باکیفیت بالا و در مدل‌های متنوعی طراحی و تولید می‌کند.

در زمان خرید یخچال و فریزر پرده هوا ( بدون درب) چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

 • همانطور که می‌دانید نورپردازی در جذب مشتری و زیبایی فروشگاهی تاثیر به سزایی دارد. پس بهتر است در زمان خرید یخچال فریزرهای پرده هوا به نورپردازی آن و عمر مفید سیستم روشنایی یخچال توجه شود.
 • عمر مفید یخچال و فریزر فروشگاهی بسیار اهمیت دارد. اگر در ساخت یخچال از قطعات با کیفیت استفاده نشود، صاحب و کارکنان فروشگاه باید دردسرهای تعمیر و نگهداری آن را به جان بخرند که این برای یک فروشگاه جالب نیست. بنابراین به برند و کیفیت قطعات مصرفی حتما توجه شود.
 • قدرت و عملکرد کمپرسور و موتور یخچال را در زمان خرید حتما مورد بررسی قرار دهید.
 • سعی کنید برای خرید شرکت‌ها و فروشگاه‌های معتبر را انتخاب نمایید و حتما قبل از خرید با کارشناسان مربوطه مشورت کنید.
 • در زمان خرید، بهتر است اندازه یخچال را مورد توجه قرار دهید. یخچال و فریزری نخرید که برای فضای فروشگاه شما مناسب نیست یا جا به جایی آن دشوار است. اگر مساله جا به جایی یخچال برای شما اهمیت دارد می‌توانید از مدل‌های یخچال و فریزر چرخ‌دار تهیه کنید.
 • توجه کنید که چه موادغذایی را می‌خواهید در یخچال نگهداری کنید. همچنین ظرفیت یخچال و فریزر نیز اهمیت دارد و بهتر است به تعداد طبقات آن توجه شود.
 • شکل و رنگ یخچال و فریزر را با توجه به دکور و چیدمان فروشگاه انتخاب کنید.
 • برای حفظ کیفیت محصولات باید جنس بدنه یخچال پرده هوا از استیل ضد زنگ یا الکترواستاتیک باشد. بهتر است به جنس بدنه یخچال و فریزر نیز توجه شود.

سخن آخر

امروزه یخچال و فریزر پرده هوا به دلیل بدون درب بودن و امکان دسترسی سریع آسان مشتری به محصولات، در بین مدل‌های مختلف یخچال و فریزر فروشگاهی طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. شرکت صنایع برودتی سفیر سرمایش یکی از شرکت های بنام و شناخته شده در زمینه تولید انواع یخچال های فروشگاهی باکیفیت است. این شرکت در جهت سهولت خرید، خدماتی از جمله ارائه سرویس کامل محصولات خریداری شده، نگهداری و تعمیرات محصولات، تحویل محصولات در محل را به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

 

 

فروشگاه سفیر سرمایش

یخچال فروشگاهی،لبنیاتی،سوپر مارکت،هایپرمارکت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *