انواع یخچال فریزر فروشگاهی

انواع یخچال فریزر فروشگاهی سفیر سرمایش

انواع یخچال فریزر فروشگاهی

شناخت انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها، یک ضرورت و بخش حیاتی در هر نوع کسب و کاری است. که به نوعی ارائه‌دهنده خدمات غذایی هستند. چیدمان و سبک درب یخچال، می‌تواند تأثیر زیادی بر عملکرد یخچال داشته باشد. و در عین حال ضمن تازه نگه داشتن محصول، عملیات بازاریابی را نیز به درستی انجام دهد!

بله! درست شنیدید. یخچال‌های فروشگاهی می‌توانند برای جذب مشتری و ترغیب او برای خرید، موثر واقع شوند. بنابراین ایده خوبی است که با گزینه‌های مختلف این محصول آشنا شوید.

 برای مثال، یک رستوران برای انبار موادغذایی فاسد شدنی خود، نیازمند یخچال فریزرهای مات و فلزی است. که هم فضای زیادی دارند و هم محتویات آن از بیرون دید ندارد.

اما همین رستوران برای سالن پذیرایی قطعا به یخچال فریزرهای ایستاده ویترینی نیازمند است. تا بتواند نوشیدنی‌ها، سالادها و اردورها را در معرض دید مشتریان خود بگذارد.

با مطالعه و تحقیق درباره انواع یخچال و فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها، خواهید دانست. که هر دسته از یخچال‌های تجاری برای کاربردهای خاصی طراحی شده‌اند.

بنابراین اگر یک طرح تجاری در ذهن دارید. برای گرفتن تصمیم آگاهانه درباره خرید بهترین نوع یخچال و فریزر فروشگاهی، بهتر است. با عملکردهای یخچال‌ها آشنا شوید. پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را بخوانید تا دقیقا بدانید که کسب و کار شما به کدام نوع یخچال تجاری نیازمند است.

 

 

انواع یخچال فریزر فروشگاهی

یخچال فریزرهای ایستاده ویترینی

با قرار دادن اقلام غذایی خود در یک یخچال فریزر ایستاده ویترینی، فروش را در فروشگاه، سوپرمارکت، کافه، اغذیه‌فروشی یا پمپ بنزین افزایش می‌دهید.

یخچال فریزر پرده هوا

نمی‌دانیم چه مدت است که با یخچال فریزر پرده هوا آشنا شده‌اید، اما این تکنولوژی بیش از ۵۰ سال است که برای درب‌های هوای سردخانه‌ها و یخچال‌ها استفاده می‌شود.

اگر کسب و کار شما نیازمند یک فریزر است. هزینه قابل توجهی را برای پرداخت انرژی مصرفی باید کنار بگذارید. زیرا پیوسته تلاش می‌کنید فضای داخل یخچال را خنک نگه دارید تا از کیفیت محصولاتتان کم نشود.

اما شما مشتریانی دارید.که به صورت مداوم باید درب یخچال را باز و بسته کنند، در این حال، هوای سرد یا سنگین از یخچال خارج می‌شود و هوای محیط که بسیار گرم‌تر از فضای داخلی یخچال است، وارد می‌شود.

هر چه هوای بیشتری وارد یخچال شود، سیستم‌های خنک‌کننده، سخت‌تر باید کار کنند و در نتیجه انرژی بیشتری صرف کنند. یخچال‌ های پرده هوا را باید به عنوان کم‌مصرف‌ترین و بهینه‌ترین انواع یخچال فریزر فروشگاهی نام برد. که البته کاربرد آن نیز بسیار زیاد است.

از مهم‌ترین مزایای این یخچال‌ها این است که به وسیله آن‌ها انتقال دما را به حداقل می‌رسانید. سرعت انتقال رطوبت را کاهش می‌دهید، با یخبندان یا همان برفک دیگر مواجه نخواهید بود و انرژی را ذخیره می‌کنید.

استفاده از این سبک یخچال در فروشگاه‌های بزرگ‌ این فرصت را به مشتری می‌دهد. که با طمانینه و آرامش، تک تک محصولات را بررسی کند و در سبد خرید خود قرار دهد. همین حس راحتی و آرامش، خرسندی از خرید را به وجود خواهد آورد و تجربه کاربری رضایت‌بخشی را فراهم می‌کند.

یخچال فریزر پرده هوا باید توسط یک متخصص ماهر، نصب و راه‌اندازی شود. کارکرد و نگهداری از آن ساده است و حتی می‌تواند عملیات تجاری را آسان‌تر کند. زیرا برای استفاده مشتریان نیاز به باز و بسته کردن درب نخواهند داشت.

برای خرید این سبک از یخچال فریزر نیز می‌توانید با توجه به فضایی که دارید از مشاوره کارشناسان گروه تولیدی سفیر سرمایشبهره‌مند شوید. همکاران ما برای پاسخگویی و مشاوره آمادگی کامل دارند.

تماس با سفیر سرمایش

یخچال فریزر ویترین قنادی

یخچال فریزر ویترین قنادی یکی از انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها در به نمایش گذاشتن کیک و شیرینی‌ها و تازه نگاه داشتن آن‌هاست.

این یخچال‌ها یک کانتر تجاری با کارایی فوق‌العاده به‌شمار می‌آیند. که محصولات تولیدی شما را تازه و خوشمزه حفظ می‌کنند. و باعث می‌شوند تا رنگ و لعاب شیرینی و کیک‌های شما حسابی دهان‌ها را آب بیاندازد. نانوایی‌ها، خواربارفروشی‌ها، رستوران‌ها و سایر فروشگاه‌ها نیز می‌توانند. از این وسیله خنک‌کننده برای نگه داشتن محصولاتشان استفاده کنند.

مواد غذایی داخل یخچال فریزر ویترین قنادی با قطعات شیشه‌ای تمیز و نرم احاطه شده‌اند. تا به صورت بهینه نمایش داده شوند، شیشه جلویی شکل خمیده‌ای دارد تا ظاهری براق داشته باشد، درهای کشویی عقب صاف برای باز و بسته شدن هستند و برای نگهداری آسان قابل تعویض هستند.

ویژگی های یخچال و فریزر های ویترین قنادی

نور چراغ LEDهای داخلی، رنگ و لعاب غذاها و محصولات داخل را برجسته‌تر می‌کند تا وظیفه بازاریابی‌اش را نیز به درستی انجام دهد و مشتری به راحتی بتواند تصمیم بگیرد و انتخاب کند.

در معرفی این نوع سردکننده از انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها باید بگوییم که خنکای این یخچال توسط یک فن تامین می‌شود و یک کنترلر دیجیتال، سطح دما را کنترل می‌کند و نتیجه را بر روی صفحه نمایش دیجیتال نشان می‌دهد تا به راحتی قابل مدیریت باشد.

بخش‌های ذخیره‌سازی و قفسه‌های داخلی این یخچال به‌گونه‌ای است که کارکنان به‌راحتی از موجودی یخچال مطلع می‌شوند، می‌توانند قفسه‌ها را بیرون بکشند، تمیز کنند و حتی تعویض نمایند. این قفسه‌ها استحکام کافی برای تحمل وزن را دارند.

شیر و دوغ سرد کن

یکی از مشاغلی که امروزه با توجه به روی آوردن مردم به مواد غذایی ارگانیک و طبیعی از رونق خوبی برخوردار است. عرضه محصولات لبنی است. نوآوری‌ها در صنایع مختلف در حال رخ دادن است و صنعت لبنیات نیز از این قاعده مستثنی نیست. امروزه با استفاده از کمپرسورهای پیشرفته و مکانیزم‌های خنک‌کننده از شیر تازه گاو و گوسفند محافظت می‌شود تا به مشتری عرضه شود.

شیر و دوغ سرد کن، یکی از انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها در انواع صنایع لبنی بزرگ و کوچک تعریف می‌شود.

عملکرد این سردکن‌ها بسیار حساس است. چراکه حفظ کیفیت شیر ​​فرآیندی مهم است. که در طول عملیات تولید و ذخیره‌سازی توجه ویژه‌ای را می‌طلبد. شیر باید در دمای بین ۴ تا ۶ درجه سانتیگراد نگهداری شود تا رشد باکتری‌ها تنظیم شود. و فروشنده مطمئن باشد که شیر برای مصرف مشتری سالم می‌ماند. بنابراین شیر را در مخازن خنک‌کننده قابل اطمینان نگهداری می‌کنند.

اگر کسب و کار شما با مواد لبنی مانند دوغ و شیر سر و کار دارد. نیازمند شیر و دوغ سردکن‌هایی هستید. که از بالاترین استانداردهای صنعتی برخوردار باشند. و با استفاده از آخرین فناوری‌ها طراحی شده باشند. که هزینه‌های عملیاتی و نگهداری بالا را محدود کنند.

برای خرید چنین یخچال‌هایی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می‌توانید روی ما حساب کنید!

تاپینگ بستنی و فالوده

وقتی صحبت از نمایش مجموعه‌ای از طعم‌های بستنی، یخ در بهشت‌های دست‌ساز، ترشیجات و تنقلات سرمایی  به میان می‌آید. و به دنبال راهی می‌گردید که هم فروش را بالا ببرید و هم محصولاتتان را با حفظ کیفیت عرضه کنید، تهیه سردخانه بستنی ضروری به نظر می‌رسد.

در واقع نمی‌توان از انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها سخن گفت، اما به تاپینگ بستنی و فالوده نپرداخت!!!

تجهیز بستنی‌سرا، کافه یا رستوران شما با نمایشگر اختصاصی بستنی، فروش را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. و دسرهای رنگارنگ  را مستقیماً در مقابل مشتری قرار می‌دهد. به‌طوری که نتوانند در برابر این طعم‌های بی‌نظیر مقاومت کنند.

 مهم نیست که چه فصلی باشد. مردم دوست دارند زیر برف و کنار شومینه هم بستنی بخورند، مهم نیست مخاطبانتان چه سنی دارند. بستنی مورد علاقه کودکان تا سالخوردگان است. بنابراین با تاپینگ بستنی و فالوده شما در تمام سال می‌توانید این خوردنی خوشمزه را عرضه کنید.

بستنی ساز رولی یک دستگاه مدرن است از انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها در بستنی‌سراهاست. این یخچال دارای تابه و قاشقک نیز هستند و بستنی را در شرایطی نگاه می‌دارند که برای برداشتن با اسکوپ نرم باشند، اما از کیفیت آن‌ها کم نشود و در عین حال آب نشوند.

هم‌چنین این یخچال‌ها ضمن اینکه بستنی را در معرض دید مشتری قرار می‌دهند، از لحاظ بهداشتی در درجه ایمنی بالا قرار دارند و بسیار هم کاربردی هستند.

بستنی ساز رولی

بستنی رولی که اصالتی تایلندی دارد، این روزها در بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشور ما طرفداران بسیاری پیدا کرده است و به همین دلیل هرگاه بخواهیم درباره انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها سخن بگوییم. باید به این خوشمزه ساز نیز بپردازیم. راستی! شاید شما انقدر که اسم بستنی سرخ شده را شنیده‌اید. نام بستنی تایلندی را نشنیده باشید! حق هم دارید. به خصوص در شمال کشور ما، بستنی سرخ شده طرفداران بسیاری دارد. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید این خوردنی خوشمزه اصلا بستنی نیست. در واقع یک دسر است که روی تابه صفر درجه درست می‌شود. و به همین علت به آن لقب سرخ شده داده‌اند و چون با کاردک جمع می‌شود، به بستنی رولی معروف شده است!!

به هرحال این بستنی الان روی بورس است! یعنی بازار خوبی دارد و به شما حق می‌دهیم. که به دنبال بستنی ساز رولی باشید و از قضا خوب جایی هم آمده‌اید!

درست است! هیچ شرکتی تبلیغات سو علیه خودش نمی‌کند و نمی‌گوید محصول دیگری از من بهتر است. اما سابقا ما در گروه تولیدی سفیر سرمایش و رضایت مشتریانمان مشخص است. ضمن اینکه ما برای کسب و کار شما اهمیت ویژه‌ای قائلیم. به همین دلیل تلاش کرده‌ایم انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها را برای شما شرح دهیم تا درست انتخاب کنید.

تماس با سفیر سرمایش

ویژگی های بستنی ساز رولی یا آیس رولی

ساختار داخلی انواع بستنی ساز رولی با هم متفاوت است، اما ماهیت همه آن‌ها مشابه است. این دستگاه یک صفحه سرد دارد. تابه بالایی هم زیر صفر است. علاوه بر این، قاب برای راحتی بیشتر برای تولید و در برخی موارد ذخیره‌سازی ایستاده است. آنچه مشخص است این‌که به سبب محبوبیت این بستنی در جهان، تکنولوژی این یخچال به طور مداوم در حال به روز شدن است.

اگر صاحب یک بستنی‌سرا هستید.و می‌خواهید با بستنی ساز رولی کار کنید. بد نیست بدانید که ابتدا باید پایه دسر را روی تابه سرد بریزید. سپس افزودنی‌هایی مانند آجیل، شکلات، میوه‌ها و ترافل را به پایه بستنی اضافه می‌کنید.

بعد به کمک دو کاردک، مواد را مخلوط می‌کنید. این عملیات روی صفحه یا تابه سرد انجام می شود. مواد می‌بندد، آن را پهن می‌کنید. یک لایه نازک ایجاد می‌کنید و در نهایت بستنی را رول می‌کنید. کل این فرآیند بین ۴۵ ثانیه تا ۳ دقیقه زمان می‌برد.

بسیاری از مردم دوست دارند. بستنی رولی را در مقابل چشمشان آماده کنید. بنابراین تبحر شما در تهیه این بستنی، به رونق کسب و کارتان کمک می‌کند!

کلام آخر

در این مطلب به انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها پرداختیم. چنانچه قصد مشاوره برای تهیه یخچال و یا خرید دارید. ما در گروه تولیدی سفیر سرمایش، تولید کننده انواع یخچال و فریز و تجهیزات فروشگاهی و ارائه دهنده انواع تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی می‌توانیم یک مرجع مطمئن برای خرید شما باشیم.

شما با خرید از سفیر سرمایش ضمن دریافت مشاوره رایگان و استفاده از خدمات نصب و تعمیر از امکان تحویل کالا در محل و سرویس کامل نیز بهره‌مند خواهید شد.

ضمنا تمامی سرویس‌ها و خدماتی که مشتری پس از خرید به آن‌ها نیاز دارد. را به صورت یک پکیج به مشتریان عزیز ارائه و تحویل خواهیم داد. در واقع آشنایی مبسوط با انواع یخچال فریزر فروشگاهی و کاربرد آن ها انجام خواهد شد. تا یک انتخاب هوشمندانه را رقم بزنید. همچنین می توانید با مطالعه صفحه راهنمای خرید یخچال و فریزر فروشگاهی، در مورد تمامی نکاتی که باید هنگام خرید این محصولات بدانید، صحبت شده است. مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

فروشگاه سفیر سرمایش

یخچال فروشگاهی،لبنیاتی،سوپر مارکت،هایپرمارکت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *