مشتری گرامی هر گونه خرید بدون هماهنگی با کارشناس رسمی سفیر سرمایش (خانم همتی ) تلفن: ۰۹۰۲۲۷۳۴۷۹۳ مورد تایید نمی باشد و سایت سفیرسرمایش مسولیتی در قبال آن نخواهد داشت .

درباره سفیرسرمایش

ما که هستیم؟

صنایع برودتی وحرارتی سفیر سرمایش با احداث کارگاهی کوچک وفروشگاهی به متراژ ۱۵۰ متر در دو طبقه درسال ۱۳۸۹ در زمینه طراحی, تولید ونصب سردخانه, انواع یخچالهای صنعتی وتجهیزات گرمایشی و فروشگاهی و رستوران ها در محدوده انبار نفت کرج شروع بکار کرد. برخورداری این شرکت از تجارب مدیران ایران صنعت با ۲۰ سال سابقه فعالیت در این حوزه ازیک سو و پایبندی مدیر شرکت به طراحی و تولید محصولات با کیفیت و مدرن مطابق با استاندارهای بین المللی از سوی دیگر موجب شد تا محصولات این مجموعه از سوی متقاضیان بخش خصوصی و دولتی در تهران و شهرستان هامورد استقبال چشمگیری قرار بگیرد.

هم چنین جدا از تولید وفروش یخچالهای نو, خرید وفروش یخچالهای دست دوم نیز جز برنامه های این فروشگاه می باشد. این حرکت تجاری سبب شد تا از سال ۱۳۹۷ گروه تولیدی سفیر سرمایش در فضایی به وسعت ۸۰۰متر مربع به فعالیت خود ادامه دهد. به گونه ای که هم اینک به یکی از بزرگترین و کاملترین تولیدکنندگان تجهیزات برودتی مورد استفاده در فروشگاههای زنجیره ای وسوپرمارکت ها در استان البرز تبدیل شده است.

۱۲ سال تجربه

بالاترین کیفیت ، طراحی روز و مدرن
گروه تولیدی سفیر سرمایش

 

نمونه کارها

فعالیت ما در این چند سال

گروه تولیدی سفیر سرمایش، تولید کننده انواع یخچال و فریز و تجهیزات فروشگاهی و ارائه دهنده انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

۹۹

رضایت مشتری

۹۷

ساخت تجهیزات سرمایشی

۹۰

ساخت تجهیزات گرمایشی

۹۵

پشتیبانی و ارائه خدمات

آمار و ارقام ما

نتایج فعالیت ما و نظرات شما عزیزان

۱۲+سال تجربه
۴۵۰مشتری راضی
۶۳۰ساخت محصول
۱۲۰۰ارائه پشتیبانی

مشتریان

سفیرسرمایش