یخچال پرده هوا موتور مرکزی


یخچال پرده هوا موتور مرکزی

یکی از مهم ترین دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز در هر فروشگاه مواد غذایی، یخچال و فریزر است. یخچال پرده هوا موتور مرکزی نیز به عنوان یک یخچال پیشرفته و به روز در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و باعث سهولت در فروش می شود. در ادامه با ما همراه باشد تا بیشتر با این نوع یخچال آشنا شویم.   یخچال پرده هوا موتور مرکزی

کارکرد یخچال پرده هوا موتور مرکزی

در یخچال های پرده هوا گردش هوا باید به صورت اجباری صورت بگیرد. و هوای سیستم از طریق فن یخچال مکش می شوند. و از اپراتور سردخانه عبور می کند و هوای سرد از دهانه فن به سمت بیرون هدایت می شود. از این نوع یخچال ها برای نگهداری از هر نوع مواد غذایی و خنک نگه داشتن آن ها استفاده می شود مانند سوسیس، کالباس، مرغ و گوشت، انواع لبنیات، نوشیدنی و … یخچال های پرده هوا به جهت اینکه درب ندارند. در میان مشتریان از محبوبیت بالایی برخوردارند زیرا لازم نیست مشتری هر بار درب یخچال را باز و بسته کنند. تا بخواهد چیزی بردارد. عملکرد این نوع یخچال ها به این صورت است که از طریق منافذ زیر طبقات، در فضای بیرونی لایه ای از هوا ایجاد می شود و دمای داخل یخچال را  تا میزان استانداردی حفظ می کند.

ویژگی یخچال پرده هوا

مکانیزم گردش سرما یخچال های پرده هوا به گونه ای طراحی شده اند که امکان گردش هوا در تمامی قسمت های یخچال را فراهم می نمایند.تا مواد غذایی فاسد نشوند. هوای گرم یخچال به وسیله فن ها مکش می شوند و هوای سرد از دهانه آن بیرون می آید. صرفه جویی در مصرف انرژی برخلاف چیزی که تصور می رود، یخچال های پرده هوا مصرفی به صرفه و بازدهی بالایی دارند. یخچال های پرده هوا بعد از اتصال به برق و به محض اینکه به دمای کافی برسند، قابل استفاده خواهند بود. ترموستات در یخچال های پرده هوا موتور مرکزی برای نمایش دمای کابین با قابلیت برنامه ریزی از ترموستات دیجیتال استفاده شده است. جنس بدنه جنس بدنه یخچال پرده هوا از نوع گالوانیزه رنگ شده، با رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد. سایز یخچال یخچال های بدون درب فروشگاهی با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارید، قابل سفارش است. کاور شب در هنگام شب و روزهای تعطیل که فروشگاه بسته است. می توانید از کاور برای جلوگیری از هدررفت انرژی یخچال استفاده کنید. طراحی آن به این صورت است که از رفت و آمد هوا به داخل یخچال جلوگیری می کند.  

فروشگاه سفیر سرمایش

یخچال فروشگاهی،لبنیاتی،سوپر مارکت،هایپرمارکت

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *