یخچال قنادی


یخچال قنادی

برای راه اندازی هر قنادی یا شیرینی فروشی در ابتدا باید تجهیزات مورد نیاز را تهیه کرد، یخچال قنادی نیز یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که از همان ابتدا لازم و ضروری است زیرا اگر شیرینی فروشی یخچال نداشته باشد، فورا محصولات آن خراب می شود چرا که مواد تشکیل دهنده شیرینی بسیار حساس و فاسد پذیر هستند. بنابراین نگهداری شیرینی در یک دمای مطلوب بسیار حائز اهمیت است.   یخچال قنادی

خصوصیات یخچال قنادی

یخچال های قنـادی معمولا به شکل مکعبی و با توجه به نیاز شما در دو نوع بدنه گالوانیزه و استیل و در رنگ های متفاوت طراحی و تولید می شوند. یخچال های قنادی به جهت اینکه باید انواع نان و شیرینی را سالم نگه دارند، به بازدهی و قدرت بالایی نیاز دارند و همچنین باید ظاهر جذابی داشته باشند تا دکوراسیون قنادی را جذاب تر کنند. بنابراین انتخاب رنگ یخچال مطابق با دکوراسیون مغازه و جنس بدنه یخچال قنادی بسیار مهم است. علاوه بر این شما می توانید سایز و ابعاد دلخواه خود را سفارش دهید و با توجه به فضایی که در اختیار دارید، ابعاد یخچال قنـادی را مشخص نمایید. بنابراین به طور خلاصه می توان ویژگی های یخچال قنـادی را موارد زیر دانست:
  • دارای ظاهری ساده و شیک است.
  • کاملا به صورت تمام شیشه است.
  • قابل سفارش در ابعاد و سایزهای مختلفی است.
  • پایه های آن چرخدار است و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.

انواع یخچال های قنادی

انواع یخچال های قنـادی با توجه به سایز و نوع کارایی عبارتند از: یخچال قنادی مکعبی ۱.۵ و ۲ متری یخچال قنـادی مکعبی که به آن یخچال آکواریومی نیز گفته می شود. عمدتا در بستنی و آبمیوه فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. و دارای عایق بندی مقاومی از نوع تزریق فوم پلی یورتان است. این یخچال های قنـادی مکعبی با توجه به سفارش مشتری به دو نوع بدنه گالوانیزه و استیل در رنگ های مختلف طراحی و تولید می شوند. ویترین قنادی یخچال ویترین قنـادی برای سالم نگه داشتن انواع نان و شیرینی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین جهت است که علاوه بر ظاهر جذابی که دارند باید بازده بالایی نیز داشته باشند. تا بتوانند مواد غذایی را سالم نگه دارند و با ظاهر جذابی که دارند دکوراسیون قنـادی را جذاب تر کنند. یخچال قنادی شیشه ای  یخچال قنـادی شیشه ای نیز یک نوع دیگر از انواع یخچال های قنـادی است. که دارای طراحی زیبایی می باشد و در عین حال فضای زیادی را اشغال نمی کند.  

فروشگاه سفیر سرمایش

یخچال فروشگاهی،لبنیاتی،سوپر مارکت،هایپرمارکت

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *