همه چیز در مورد تاپینگ بستنی

نگهداری بستنی و قرار داشتن آن ها در معرض دید مشتری از جمله مزیت های تاپینگ بستنی می باشد . پرکاربردترین وسیله در بستنی فروشی ها تاپینگ بستنی است. این محصول نوعی فریزرصندوقی است که ، باعث می شود بستنی ها در معرض دید مشتری قرار بگیرند و آن ها به راحتی بستنی مورد نظر خود را انتخاب کنند از این محصول معمولاً برای بستنی های اسکوپی استفاده می‌شود . تاپینگ های بستنی نه تنها برای نگهداری بستنی، ماست یخ زده و .. ساخته شده اند، بلکه محصولات شما را نیز به شکلی جذاب و حرفه ای به نمایش می گذارند. با فروش تاپینگ های بستنی ما، کسب و کار شما به راحتی میتواند این محصول محبوب را در تمام طول سال به مشتریان بفروشد . یخچال های بستنی ما در طیف وسیعی از اندازه ها و انواع مناسب برای هر کسب و کاری موجود است.

________________________________________
تاپینگ بستنی

نگهداری بستنی و قرار دادن آن ها در معرض دید مشتری از جمله مزیت های تاپینگ بستنی می باشد. علاوه بر این طعم و مزه ی بستنی در این تاپینگ ها هیچ گونه تغییری نخواهد کرد. توجه داشته باشید در زمان خرید تاپینگ بستنی با توجه به کسب و کار خود اقدام به خرید تاپینگ نمایید چرا که هر چه تعداد لگن های تاپینگ بیشتر باشد قیمت تاپینگ بستنی نیز افزایش خواهد یافت چرا که به موتور قوی تری برای خنک نگه داشتن بستنی های تاپینگ نیاز می باشد.پرکاربردترین وسیله در بستنی فروشی ها تاپینگ بستنی است. این محصول نوعی فریزر صندوقی است که بستنی ها را در درون بن ماری ها قرار داده و باعث می شود بستنی ها در معرض دید مشتری قرار بگیرند و آن ها به راحتی بستنی مورد نظر خود را انتخاب کنند .
کاربرد تاپینگ بستنی

تاپینگ صنعتی هم نوعی فریزر یا یخچال ویترینی است که یکی از ضروری ترین و مهم ترین تجهیزات مورد نیاز در مغازه های بستنی فروشی و آبمیوه فروشی می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در کافی شاپ ها و بستنی فروشی برای نگهداری بستنی های خود و به نمایش گذاشتن آنها در ویترین به منظور جذب مشتری، کاربرد دارد.
تاپینگ بستنی صنعتی

جنس بدنه این محصول از جنس استیل، و دورتادور شیشه ای است که جلوه زیبایی دارد و باعث جلب مشتری می شود. این محصول تعداد بن ماری های بیشتری نسبت به نوع فانتزی دارد و معمولاً در مغازه هایی که بزرگتر هستند مورد استفاده قرار می‌گیرند. قدرت کمپرسور این محصول نسبت به تاپینگ فانتزی بالاتر است.
ابعاد تاپینگ صنعتی
۱۰ لگن طول ۱۰۵ ارتفاع ۱۳۵ عرض ۹۰
۱۲ لگن طول ۱۲۰ ارتفاع ۱۳۵ عرض ۹۰
۱۴ لگن طول ۱۳۰ ارتفاع ۱۳۵ عرض۹۰
۱۶ لگن طول ۱۵۰ ارتفاع ۱۳۵ عرض ۹۰
۱۸ لگن طول ۱۶۵ ارتفاع ۱۳۵ عرض ۹۰
۲۰لگن طول ۱۸۰ ارتفاع ۱۳۵ عرض ۹۰

تاپینگ فانتزی

جنس بدنه تاپینگ فانتزی گالوانیزه بوده و به دلیل کوچک بود آن در مغازه با فضای کم استفاده می شود. این محصول دارای درب های کشویی بوده و مشتری می تواند مقدار و طعم بستنی را انتخاب و خریداری کند . شیشه های این محصول خم می باشد که به آن فریزر بستنی ویترینی نیز می گویند. تعداد بنماری های این محصول کمتر از نوع صنعتی می باشد و قدرت کمپرسور کمتری به نسبت نوع صنعتی دارد.
ابعاد تاپینگ های فانتزی
۶لگن طول ۱۲۰ ارتفاع ۱۳۰ عرض ۶۱
۸لگن طول ۱۶۰ ارتفاع ۱۳۰ عرض ۶۱
۹لگن طول ۱۲۰ ارتفاع ۱۳۰ عرض ۶۱
۱۲لگن طول ۱۶۰ ارتفاع ۱۳۰ عرض ۶۱
تفاوت تاپینگ های صنعتی و فانتزی
اولین و مهمترین تفاوت تاپینگ های فانتزی و صنعتی جنس بدنه آن ها است . جنس بدنه تاپینگ صنعتی از استیل و جنس بدنه تاپینگ های فانتزی از گالوانیزه است.دومین تفاوت این دو دستگاه تعداد بن ماری های آنها است بن ماریهای تاپینگ فانتزی در تعداد ۶، ۸، ۹، ۱۲ موجود می باشد و تاپینگ های صنعتی با ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰ لگن تولید میشوند.
نکات مهم در هنگام خرید تاپینگ بستنی

در هنگام خرید باید به یک نکته دیگر توجه کرد آن تعداد بن ماری ها(کاسه ها) ی داخل آن است. هرچه تعداد کاسه ها بیشتر باشد تنوع بستنی ها هم بالاتر می رود و باعث جذب مشتری می شود. تاپینگ های بستنی در نه آیتم به بازار عرضه شده اند:
تاپینگ بستنی فانتزی ۶ لگن : از این تاپینگ معمولاً در مغازه ها و فروشگاه های کوچک استفاده می شود جنس بدنه این تاپینگ گالوانیزه است و بن ماری (کاسه) موجود در آن از استیل تشکیل شده‌اند.

مشخصات فنی تاپینگ بستنی ۶ لگن
جنس بدنه گالوانیزه
دارای روشنایی LED
دارای لوگو CNC
درجه مصرف انرژی A
عایق بندی تزریق فوم
استیکر سفارش مشتری
تاپینگ بستنی فانتزی ۸ لگن : این نوع تاپینگ برای حمل و نقل بسیار آسان است زیرا کف آن چهار عدد چرخ تعبیه شده است. درب آن از سکوریت یا همان شیشه نشکن بوده و به دلیل بهتر دیده شدن محتویات داخل آن از نورپردازی ال ای دی استفاده شده است.

مشخصات فنی تاپینگ بستنی فانتزی ۸ لگن
جنس بدنه گالوانیزه ورق رنگی
دما داخلی صفر درجه
نوع عایق تزریق فوم پلی یورتان
پایه چرخ دار دارد
نوع شیشه دستگاه ضدبخار و نشکن
نوع درب
کشویی محدب

تاپینگ بستنی فانتزی ۱۲ لگن : این نوع تاپینگ عایق بندی تزریق فوم را داراست و این باعث صرفه جویی و هدر نرفتن سرمای داخل دستگاه میشود.بدنه این دستگاه معمولاً از جنس استیل است که در برابر رطوبت و پوسیدگی مقاومت بسیار بالایی دارد.
مشخصات فنی تاپینگ بستنی فانتزی ۱۲ لگن
طول ۱۵۰ سانتی متر
عمق ۹۰ سانتی متر
ارتفاع ۱۳۰ سانتی متر
دارای لوگو CNC
دارای روشنایی LED
قدرت کمپرسور ۲ اسب
کمپرسورهای کم مصرف دارد
شیشه دوجداره و ضد بخار دارد
تاپینگ بستنی صنعتی ۱۶ لگن : تاپینگ بستنی، تولید صنایع برودتی امین برودت، دارای ظاهر بسیار زیبا و با لوگو CNC که جلوه ی ویژه ای به فروشگاه شما میدهد. مناسب برای کافی شاپ ها، فست فودها، لبنیاتی ها، بستنی فروشی ها و … می باشد. محصول فوق دارای ۱۸ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات فنی تاپینگ بستنی صنعتی ۱۶ لگن
تعداد لگن ۱۶
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
جنس لگن استیل
روشنایی ال ای دی
لوگو CNC
زاویه طبقات ۰ درجه
برند موتور secop
قدرت موتور ۱ اسب
هفته ای یک بار شب تا صبح خاموش دارد
شیب مناسب دارد
گارانتی ۱۸ماه
خدمات پس از فروش ۵ سال
تاپینگ بستنی صنعتی ۱۸ لگن: این فریزر تاپینگ بستنی، محصولات شما را بدون تغییر طعم و شل شدگی نگهداری می کند. و شما می توانید محصول خود را تا مدت زمان طولانی با حفظ طراوت و تازگی اولیه نگهداری کنید.

مشخصات فنی تاپینگ بستنی صنعتی ۱۸ لگن
طول ۱۷۵ سانتی متر
عمق ۹۰ سانتی متر
ارتفاع ۱۳۰ سانتی متر
دارای لوگو CNC
دارای روشنایی LED
قدرت کمپرسور ۲ اسب
کمپرسورهای کم مصرف دارد
شیشه دوجداره و ضد بخار دارد

تاپینگ بستنی صنعتی ۲۰ لگن: این تاپینگ بستنی دارای نور پردازی ال ای دی است جنس بدنه آن استیل است و از پوسیدگی و رطوبت جلوگیری می کند.این دستگاه ظاهر بسیار زیبایی دارد و باعث زیبایی مغازه و فروشگاه می شود.

مشخصات فنی تاپینگ بستنی صنعتی ۲۰ لگن
طول ۱۹۵ سانتی متر
عمق ۹۰ سانتی متر
ارتفاع ۱۳۰ سانتی متر
دارای لوگو CNC
دارای روشنایی LED
قدرت کمپرسور ۲ اسب
کمپرسورهای کم مصرف دارد
شیشه دوجداره و ضد بخار دارد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *