یخچال قصابی


یخچال قصابی

یخچال قصابی یکی از مهمترین لوازم و تجهیزاتی است که برای قصابی ها و گوشت فروشی ها لازم و ضروری می باشد یخـچال قصابی تفاوت هایی با انواع دیگر یخچال ها دارد زیرا عملکرد آن کاملاً متفاوت با دیگر یخچال ها است که در اینجا به صورت کامل به آن می پردازیم.   یخچال قصابی

مشخصات یخچال قصابی

یخـچال قصابی باید به گونه ای باشد که قابلیت شستشو داشته باشد به همین جهت بدنه آن از جنس استیل است تا هنگام شستشو دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشود. تمامی یخـچال های قصـابی دارای نور پردازی از نوع ال ای دی می باشند که می تواند محصولات داخل یخچال را به وضوح در دیدرس مشتری قرار دهد. نام لوگو و یا برند فروشگاه نیز قابل هک شدن روی یخچال است. شیشه هایی که برای این نوع یخـچال ها استفاده می شوند. عمدتا از نوع سکوریت نشکن و دوجداره است. و بین دو طرف شیشه گاز آرگون پر شده است که باعث می شود محیط بیرون به داخل یخچال نفوذ نکند و از طرفی سرما از یخچال خارج نشود .

قیمت یخچال قصابی

عوامل مهمی در تعیین قیمت یخـچال قصابی تاثیر گذارند که عبارتند از تعداد درب، جنس بدنه، جنس شیشه، لاشه آویز دار بودن، تعداد درب و غیره. در هنگام خرید یخـچال قصابی باید به همه این موارد توجه نمایید و با توجه به نیاز خود یخـچال مورد نظر را خریداری کنید.

 انواع یخچال قصابی

یخچال قصابی دو درب این نوع یخچال دارای موتوری با قدرت یک و نیم اسب بخار می باشد و به نسبت یخچال سه درب موتور ضعیف تری دارد هر چقدر قدرت موتور یخچال بیشتر باشد قدرت سرمای آن نیز بیشتر است یخچال های دو درب معمولاً عرضی حدود یک و نیم متر دارند که البته در ابعاد مورد نیاز شما قابل سفارش است. همچنین می توانید یخچال دو درب قصـابی را به صورت انباری دار نیز سفارش دهید. یخچال قصابی سه درب ویژگی ها و مشخصات یخـچال قصابی سه درب نیز مانند یخـچال قصابی دو درب می باشد.با این تفاوت که یخـچال قصابی سه درب دارای موتوری قوی تر و البته ابعاد آن نیز بزرگ تر است به این صورت که عرض آن حدود ۲ متر و قدرت موتور آن دو اسب بخار می باشد. این نوع یخچال به صورت آویز دار و یا بدون آویز تولید می شوند که بسته به نیاز خود می توانید آن را سفارش دهید همچنین یخـچال قصـابی سه درب قابل شستشو و تمیز کردن نیز می باشد.  

فروشگاه سفیر سرمایش

یخچال فروشگاهی،لبنیاتی،سوپر مارکت،هایپر

     

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *