راهنمای خرید یخچال فروشگاهی


راهنمای خرید یخچال فروشگاهی

یخچال های فروشگاهی یکی از پرفروش ترین و ضروری ترین نوع یخچال های صنعتی می باشند. که به طور وسیعی از هدر رفت انرژی جلوگیری می کنند. در این مبحث راهنمای خرید یخچال فروشگاهی را بیان نموده و انواع مدل های آن را توضیح می دهیم تا بتوانید با اطلاعات کامل اقدام به خرید محصول نمایید.   راهنمای خرید یخچال فروشگاهی

انواع یخچال فروشگاهی

یکی از ضروری ترین تجهیزات سرمایشی که برای فروشگاه‌ های مواد غذایی اعم از رستوران ها، فست فودها، سوپرمارکت ها و اغذیه فروشی ها کاربرد دارد، یخچال و فریزر فروشگاهی می باشد. این یخچال به گونه ‌ای طراحی و تولید شده است که سرمای داخل را به بیرون منتقل نمی کند. در انواع مختلف ایستاده، پرده هوا، خوابیده و … تولید می شوند و برای تمامی مکان ها با فضاهای مختلف مناسب می باشد. سیستم گردش هوا در یخچال های فروشگاهی به صورت یکسان و یکنواخت است تا مواد غذایی و خوراکی فاسد نشود.

مدل های مختلف یخچال فروشگاهی

یخچال های فروشگاهی که به صورت ویترینی می باشند، در مدل های ایستاده و صندوقی و در ظرفیت های متفاوتی طراحی و به بازار عرضه می شوند. مدل های یخچال ایستاده بر اساس تاج دار بودن یا نبودن، تک درب بودن یا دو درب بودن، تعداد طبقات و سایز دستگاه تقسیم بندی می شوند و برای مدل های یخچال صندوقی این دسته بندی بر اساس تعداد سبب و ظرفیت کلی دستگاه می باشد. بنابراین شما باید بر اساس میزان مصرف خود و نوع یخچالی که قصد خرید آن را دارید، به نکات مهم و راهنمای خرید یخچال فروشگاهی توجه نمایید. البته در نظر داشته باشید که عمدتاً یخچال های فروشگاهی را از بهترین مواد اولیه تولید می کنند که دارای ضمانت و خدمات پس از فروش نیز می باشد.

راهنمای خرید یخچال فروشگاهی

هنگام خرید یخچال فروشگاهی باید به نکات اساسی و مهمی توجه نمایید. به خصوص اگر به تازگی شروع به کسب و کاری نموده اید و تجربه کمی دارید، با دانستن این نکات ساده می توانید بهترین نوع یخچال را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید:
  • توجه به نوع کمپرسور و محل قرارگیری آن در یخچال
  • امکان دسترسی راحت تر به مواد غذایی در نتیجه بالا رفتن میزان خرید
  • توجه به برچسب انرژی یخچال و خرید یخچالی با مصرف انرژی پایین
  • در نظر گرفتن سایز و ابعاد یخچال و تناسب آن با میزان فضایی که در اختیار دارید.
  • چرخدار بودن یخچال و در نتیجه امکان حمل و نقل راحت
   

فروشگاه سفیر سرمایش

یخچال فروشگاهی،لبنیاتی،سوپر مارکت،هایپرمارکت

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *